Види поліровки нержавіючого прокату
Крім того, що вироби нержавіючого прокату відрізняються марками сталі, вони можуть ще мати різну поліровку (або іншими словами різзні види поверхні). Кожному виду поліровки відповідає своє маркування, (у вигляді букв тв цифр), пояснення якого навидиться нижче.

1U Така поверхня отримується при гарячому прокатуванні, за відсутності термічної обробки. При цьому отримуємо поверхню з окалиною, а прокат використовується для металопродукції з з нступною обробкою.

1S Така поверхня отримується при гарячому прокатуванні, але при наявності термічної обробки. При цьому поверхня оотримується з окалиною, а прокат використовують для деталей, які будуть підлягати видаленнню окалини та механічній обробці. 

Така поверхня отримується при гарячому прокатуванні, за наявності термічної обробки. При цьому отримується поверхня без окалини, а чистота обробки поверхні узгоджується із виробником.

1D Така поверхня отримується при гарячому прокатуванні за наявності термічної обробки та протравлювання. При цьому отримується поверхня без окалин та забезпечується карозійна стійкість. Такий вид поверхні вважається звичайним виконаннням для подальшої обробки і є менш гладкі, ніж 2В и 2D.

2H Така поверхня отримується при холодному прокатуванні, при закалюванні. При цьому отримується яскрава закалена поверхня з чистотою 2D, зменшеною від 10 до 45%, що збільшує опір на розрив.

2D Така поверхня отримується при холодному прокатуванні, при термічній обробці та прокалюванні. При цьому отримується гладка та стійка поверхня, але не така гладка як 2B або 2R.

2B Така поверхня отримується при холодному прокаті, термічній обробці та протравлюванні. При цьому отримують матове дзеркало, більш гладке, ніжж 2D. Поверхня метелу дуже гладка та глянцева. На поверхні допускаються сліди від прокатки та незначні подряпини, що не вважається неякісним металом або браком. Такий варіант поверхні - один із самих розповсюджених, він має високий рівень антикорозійності та може бути використаний для наступної  обробки.

2R (BA) Така поверхня отримується при холодному прокатуванні та обжиганню у вертикальній пічці з використанням рідкого аміаку. При цьому отримується дуже гладка поверхня типа "Дзеркало", в якій відбиття не є чітким. Один із самих популярних для дизайну типів нержавіючого прокату. Така поверхня -  найбільш популярна у нержавіючому прокаті. Вона найчастіше використовується для декорування. Може бути використана для наступної обробки.

1G або 2G Для отримання такого вигляду поверхні застосовується шлифування, причому ступень полірування залежить від зернистості шліфуючої шкурки.

1J або 2J Є більш гладким варіантом поверхні, ніж попередня. Робиться шляхом зачищення щіткою або матововим паліруванням. Зерністість задається, відбиваючі властивості виражені не ярко.

або Більш ретельне ніж в попередньому варіанті полірування, що виконується декількома щітками, що обертаються з масляним охолодженням.  В результаті получається дуже мілкозерниста поверхня з підвищеним ступенем корозостійкості.
м. Полтава, вул. Автобазівська, 1 (склад та офіс)
За нами не заржавіє!
© ТОВ «Сервіс - Сталь», 2012 - 2020
Про нас
Послуги
Контакти
Доставка / оплата
Корисна інформація
 
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
(0532) 63-11-64
(050) 346-61-17
(
050) 419-26-54
(096) 081-22-51
(096) 925-22-70
(066) 49-555-53